מאמרים

ההבדל בין משטחי עץ מול פלסטיק

היתרונות והחסרונות של משטחי עץ ומשטחי פלסטיק מבחינת שימוש בהם, חוזק מכני, גמישות, מחיר, השפעה על הסביבה ועוד

קרא עוד >

משטחי עץ למפעלים

משטחי עץ להובלה מתאימים לכל סוגי המפעלים. לא משנה אם יש לנו מפעל לייצור מחשבים או מפעל שמייצר מיצים טבעיים, בכל מקרה אנחנו משתמשים במפעל במלגזות.

קרא עוד >

על משטחי עץ

שימוש במשטחי עץ בתעשייה על היתרון בכך, סרטון המציג חלק מתהליך ייצור המשטחים.

קרא עוד >

מהו תקן ISO 9001?

הסבר על תקן ISO 9001 וחשיבותו בתהליך הייצור של מוצרי המפעל

קרא עוד >

ארגזי עץ

ארגזי עץ מיועדים לאחסון תערוכות ויצירות אומנות, אחסון תכולה ובעיקר הוכיחו את עצמם כעמידים וחזקים לאחסון והעברת סחורות ומוצרים שבירים.

קרא עוד >

עמודות משטחים

מפעלים ותעשיות רבות עובדים עם אמצעי שינוע שונים, דוגמת מלגזות , על מנת שיוכלו להעביר ציוד וכלים שונים ממקום למקום. השינוע מתבצע באמצעות עמודות משטחים, אותן מניחים על גבי המלגזה וכך ניתן להציב בקלות יחסית את הציוד שמעוניינים לשנע או להרים ממקום למקום.

קרא עוד >

דגשים לבחירת מסור עץ איכותי

עץ הוא חומר גלם פופולרי מאוד למגוון רחב של מטרות, ואפשר להבין למה, שהרי מדובר בחומר שהוא גם שובה לב וגם איכותי במיוחד. בהתאם גם כלי העבודה השונים שמשמשים אותנו לעבודה עם עץ זוכים לביקוש רב, והבסיסי שבהם הוא באופן טבעי המסור. על-מנת להפיק את מלוא התועלת מכל משטח עץ, חשוב מאוד לבחור היטב מסור עץ שמתאים בדיוק לאופי השימוש בו ולסוג משטחי העץ שברצונכם לעבוד איתם.

קרא עוד >

תהליך הייצור של שבבי עץ

תהליך עיבוד העץ הינו מורכב ובמהלכו נוצרים ונפלטים שבבי עץ ליד קווי היצור. העיבוד עצמו כולל חיתוך, ניסור, הקצעה ופעולות נוספות אחרות. השבבים עצמם מיועדים לשימושים שונים, ולכן, רבים רוכשים אותם. מבחינים בשבבים מסוגים שונים ובנפחים משתנים.

קרא עוד >

טיפים לארגון המחסן בצורה האופטימלית בעזרת משטחים ומדפים

בעזרת משטחים ייעודיים או מדפים למחסן מסוגים שונים, תוכלו לגרום למחסן שלכם להיות נוח יותר, יעיל יותר ומסודר הרבה יותר. במאמר הבא ניתן לכם מספר טיפים בנושא פתרונות אחסון שהמחסן שלכם ישמח לקבל.

קרא עוד >

סוגי העץ המתאימים לבניית דקים

החלטתם לבנות דק בבית, ואינכם יודעים מהיכן להתחיל? הגעתם למקום הנכון; כאן תמצאו מידע אודות דקים מעצים טבעיים - אילו תכונות יש לעצים השונים, אילו סוגי עצים נחשבים לפופולריים, מאיפה ניתן להשיג אותם וכמה הם עולים.

קרא עוד >

פתרונות חימום באמצעות שימוש בשבבי עץ

שבבי עץ הם פתרון מצוין לחימום של הבית שלכם. כנסו למאמר כדי ללמוד על היתרונות בשימוש השבבים הללו לצורכי חימום.

קרא עוד >