מכונות לעיטוף משטחים

מיליוני טונות של סחורות משונעות באופן תדיר ברחבי העולם. רובן במכולות המועברות באוויר, ביבשה ובים  על גבי כלי תחבורה המיועדים לכך. על מנת לארגן את הסחורות באופן יעיל, נוח ובטיחותי בתוך המכולות, נעשה שימוש במשטחי עץ על גביהם מועמסות הסחורות הארוזות. היתרון העיקרי של משטחים הוא שהם מקלים מאוד על שינוי הסחורות. ניתן בקלות לערום כמויות גדולות של סחורה ולהניעה ממקום למקום באמצעות ציוד שינוע והרמה. הפלטפורמות השטוחות מאפשרות סידור נוח ויעיל על מדפים, יחידות אחסון ובכלי רכב. כדי לשמור היטב על שלמות הסחורה המונחת על המשטחים וכדי לשמור על תוכן המשטחים יציב, יש לעטוף היטב את הסחורה המונחת על המשטח בניילון. על מנת לבצע זאת במהירות ויעילות, יש צורך בפתרון ממוכן יעיל ומתקדם.


מהן מכונות עיטוף?

קיימים מספר סוגים של מכונות עיטוף המאפשרות לבצע את המשימה בקלות רבה ולהדק במהירות שכבות מרובות של ניילון נצמד על המשטח ותוכנו.
  • סוג אחד של מכונה מכיל משטח המקובע לרצפה המצויד בזרוע מכאנית עם גליל ניילון נצמד גדול. הזרוע מסתובבת במהירות סביב המשטח ועוטפת אותו מכל צדדיו מבלי להזיזו ולטלטלו. היתרון במכונות אלו הוא שניתן להצמידן לקירות או עמודים ולייעד את שטח הקרקע במתחם למטרות אחרות.
  • סוג נוסף של מכונה יכיל במה מסתובבת עליה מונח המשטח. כאן יהיה גליל הניילון ממוקם על עמוד סטטי הנע באופן אנכי ומאפשר עיטוף לכל גובה המשטח והבמה המסתובבת היא זו שכורכת את הניילון מכל צדדי המשטח.

דגשים לעבודה עם מכונות עיטוף

  • ככל שתעבוד המכונה זמן ממושך יותר, כך יהיה העיטוף עבה יותר ויכיל שכבות רבות. יש להתאים את עובי העיטוף לפי הצורך בהגנת המשטח ולפי העדפותיך.
  • על מנת לבחור את המכונה המתאימה ביותר, חשוב לקחת בחשבון איזו מכונה מאפשר השטח במתחם העסק שלך.
  • יש לבחור מכונות עיטוף המיוצרות על ידי חברה בינלאומית העומד בתקני איכות קפדניים.

מדוע עיטוף משטחים הוא חיוני להובלת סחורה?

עיטוף המשטחים יעשה את כל הסחורה המונחת על המשטח מקשה אחת. כך ניתן יהיה להניח יחד מוצרים ארוזים, יחד עם סחורה בתפזורת, טקסטיל יחד עם מוצרים בצורת נוזל וכן הלאה. אריזות הניילון העבות והצמודות ירכזו הכול יחד בצורה מסודרת וימנעו נפילה או שפיכה של סחורה יקרת ערך. בנוסף, הסחורה שלך עוברת מסע ארוך ורב אתגרים. על מנת להגן עליה מתנאי מזג האוויר וגורמי סביבה אחרים, מטלטולים, מכות, ומשחיקה, חשוב להגן עליה בשכבת מגן אמינה.
השימוש במכונות עיטוף משטחים גם יסייע לך לחסוך בעלויות. כאשר משטחי העץ נעטפים היטב, אין צורך להשתמש במשטחי עץ חדשים לעתים קרובות וניתן לבצע שימוש חוזר בציוד שלך לעתים קרובות. כמו כן, עלויות רבות אשר עשויות להיגבות עקב נזקים לסחורה נחסכות וגם חברת הביטוח שלך עשויה להוריד את עליות הפרמיה שלך בעקבות השימוש במכונות אלו. מכונות אלו לעיטוף המשטחים יספקו אמינות ומקצועיות רבה לכל עסק המנהל סחורות.


תגובות( תגובות)
הוסף תגובה +