תהליך הייצור של שבבי עץ

​תהליך עיבוד העץ הנעשה במפעלנו הינו מורכב ובמהלכו נוצרים ונפלטים שבבי עץ ליד קווי הייצור. העיבוד עצמו כולל חיתוך, ניסור, הקצעה ופעולות נוספות אחרות. המוצר השלם מאוחסן ונמכר בסופו של דבר לצרכנים. השבבים עצמם מיועדים לשימושים שונים, ולכן, רבים רוכשים אותם. מבחינים בשבבים מסוגים שונים ובנפחים משתנים. החל מנסורת דקה וכלה בשבבים גדולים יותר. את השבבים אורזים באריזות מיוחדות ומשנעים אותם לצרכנים השונים על בסיס קבוע או לפי צורך מיוחד. סילוק הנסורת ושבבי העץ מאזור קווי הייצור הכרחיים ונעשים, בין היתר, מטעמי בטיחות וביטחון. האיסוף נעשה במהירות ומיד לאחר סיום תהליך הייצור וחוסך פינוי למרכזי אשפה.
 

שבבים מעץ לגינה


הנסורת שנוצרת לאחר הניסור משמשת  לריפוד לולים ותאי סוסים, לספיגת שמנים ולעישון דגים. בנסורת עושים שימוש גם בייצור פחם וגם ליצירת עיסת עץ. ניתן לראותה גם במיצגים אומנותיים. שבבי עץ אחרים גדולים יותר משמשים רבות כחיפוי לקרקע בגינות פרטיות, ציבוריות ואחרות. לשבבים יש יתרונות רבים. הם מונעים אידוי מים, שומרים על לחות הקרקע, ולכן, חוסכים בהשקיה בימים יבשים. מעבר לכך, הם שומרים על צינורות ההשקיה. הצמחים נובטים ביניהם ביתר קלות, ובנוסף, הם מספקים להם בידוד. השבבים אף מונעים צמיחת עשבים שוטים ומקלים מאוד על תחזוקת הגינה. הם נאים ומשמשים לנוי, משתלבים יפה עם נוף הגינה ותורמים למראה שלה.
 

שבבים להסקה ועישון


שבבים רבים משמשים להסקה בתוך קמינים או תנורים מיוחדים. את השבבים מייצרים מאבקת עץ  בתהליך עיבוד מיוחד. את האבקה דוחסים כדי ליצור כופתיות שמיועדות לשימושים שונים.  וכאשר מדובר על שבבים דחוסים מעץ טבעי הרי שהעשן הנפלט מהם הינו נקי ואינו כולל כימיקלים מזיקים שנוספים במקרים של עיבוד וייצור רהיטים וכדומה. הבעירה הינה מושלמת ויוצרת חום גבוה. לא נשאר אפר רב לאחר הבעירה והניקוי הינו קל מאוד. הניצול המרבי שלהם תורם רבות לאיכות הסביבה. שבבים אחרים דחוסים של עצים מיוחדים משמשים לעישון בשר ודגים.  כופתיות אלו, שמיוצרות מסוגי עצים מיוחדים מוסיפות לבשר המעושן ארומה מיוחדת שאהובה על ציבור גדול של אוכלי בשר.
 

רכישה מיצרן מקצועי


השימוש בשבבים תורם לאיכות הסביבה מאחר ומשתמשים בפסולת טבעית של עצים שכבר נכרתים ואין בהם צורך יותר. בנוסף לכך, יש חיסכון בנפח הטמנת פסולת, בהוצאות שינועם למרכזי מחזור ועוד. חברתנו מייצרת שבבים הנפלטים בתהליך הייצור של מוצרי עץ שונים שלנו דוגמת משטחים, אריזות מיוחדות ועוד. כל השבבים הינם מעצים טבעיים מסוגים שונים המסופקים אלינו לצורך עיבוד וייצור. ברשותנו תשתית מקצועית ואיכותית לייצור מוצרי עץ שכוללת מכונות מקצועיות וכלים משלימים אחרים. צוות העובדים שלנו אחראי על ייצור ושינוע המוצרים והשבבים ללקוחות.
 
אנא, פנו אלינו לצורך קבלת מידע על אספקת שבבי עץ. אנו נדאג לשינועם עד למקום האספקה במהירות רבה.

תגובות( תגובות)
הוסף תגובה +